pasta.cafe.restaurant
(0212) 886 15 55
Hakkımızda

Bulusma noktalarıydı pastaneler. Önce Istanbul’un en köklü semtlerinde açıldılar. Şairler, yazarlar, gazeteciler, sanatçılar baş müdavimleriydi. Yazın buz gibi limonata ya da gazoz, kışın sıcacık çay ya da sahlep bir dilim taze pasta ile süslenirdi. Mutlulugu artırmanın en güzel yolu özel pastalardır. Her pastane kendi özel pastasını sundu misafirlerine. Her geçen gün pastaların çeşitleri arttı, şekilleri değisti. Kimi; çikolatalı, meyveli, fındıklı, fıstıklı, korkanlı oldu; Kimi; baton, yuvarlak, kalpli, çok katlı. Pasta hep sevildi, hep mutlu günlerin vazgeçilmezi oldu. Aynı mutluluğu yasatmak için 1971 yılından beri Seyran Pastaneleri sizlerle.

1971 yılından bugüne aynı mutluluğu yaşatmak için yarım asırlık pastacılık tecrübesi ile Seyran Pastaneleri sizlerle. Seyran Pastaneleri’ nin kurucusu Ahmet Çelebi, pastacılık deneyimi ile 1971 yılında Kocamustafapaşa’ da ilk Seyran Pastanesini açtı. Ahmet Çelebi’ nin Ankara’da 1961 yılında başlayan pastacılık serüveni, 1963 yılında Istanbul’ da devam etti. Döneminin en ünlü otellerinin ve pastanelerinin ustalarından pastacılık eğitimi aldı.

Tam 40 yıldır pastacılık konusunda yeniliklerle, yeni lezzetlerle her zaman tüketicisini memnun eden Seyran Pastaneleri, kullandığı malzemelerin 1. kalite ve taze olmasına özen gösterirken sürekli geliştirdiği pastalarını siz değerli tüketicilerinin beğenisine sunmaktan mutluluk duyar. Seyran Pastaneleri’nin ayrı bir özelliğide kendi çiftliginden ürettigi süt ile krema, şanti dondurma’sını üretiyor ve ürünlerin doğal olmasını sağlıyor.

seyran.com 2019 © Copyright tüm hakları saklıdır. Seo Hizmetleri Gerçek Seo Tarafından Yapıldı
tabela tabelac ofis ve kap tabelalar yacht charter turkey bcek temizlik ferace pardes modelleri tunik tesettr seo dijital bask ara kaplama rmcek stand altn gram altn gold