Loading...
 • SEYRAN
  İSTANBUL 1971
   
 • SEYRAN
  1971'Den Beri
   
 • SEYRAN
  1971'Den Beri
   

HAKKIMIZDA

SEYRAN
ANASAYFA / KURUMSAL / HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Buluşma Noktalarıydı Pastaneler…

Önce İstanbul’un en köklü semtlerinde açıldılar. Şairler, yazarlar, gazeteciler, sanatçılar pastanelerin baş müdavimleriydi. Yazın buz gibi limonata veya gazoz, kışın sıcak çay veya salep, bir dilim taze pasta ile süslenirdi vakit.

Mutluluğu artırmanın en güzel yolu özel pastalardı. Her pastane kendi özel pastasını sundu misafirlerine. Her geçen gün pastaların çeşitleri arttı, şekilleri değişti. Kimi; çikolatalı, meyveli, fındıklı, fıstıklı, krokanlı oldu. Kimi; baton, yuvarlak, kalpli, çok katlı. Pasta hep sevildi ve mutlu günlerin vazgeçilmezi oldu. Bu vazgeçilmezi sizlerle en güzel şekliyle buluşturmak için 1971 yılından beri Seyran Pastaneleri sizlerle…

Seyran Pastaneleri’nin kurucusu Ahmet Çelebi 1947 yılında Safranbolu’da doğmuştur. Mesleğe ilk adımını 1961 yılında Ankara’da atmıştır. Ahmet Çelebi İstanbul’un nezih birçok pastane ve otellerinde eğitim alarak tecrübe edinmiş, sonrasında 1971 yılı Haziran ayında Kocamustafapaşa-İstanbul’da ilk pastanesini açmıştır. 1983 yılından itibaren kendi imalathanesinde üretime başlamıştır. Takiben 1986 yılında Etiler şubesini, aynı yıl Amman-Ürdün’de pastane ve kafeterya açmıştır. Yine 1986 yılında Kumburgaz, 1987 yılında Bakırköy, 1999 yılında Büyükçekmece şubelerini açan Ahmet Çelebi bugün İstanbul Avrupa yakasında 11 şubesi ile hizmet vermektedir. Bu gelişmelerin yanı sıra, sektörde belli bir kariyer edinen Seyran Pastaneleri kurucusu pek çok pastacının yetişmesinde rol oynamış, sektöre nitelikli şube ve insan kazandırmanın azim ve kararlılığı içerisinde çalışmalarına devam etmektedir.

Seyran Pastaneleri’ni ayrı kılan diğer bir özelliği ise, kendi çiftliğinde ürettiği süt ile şanti, krema ve dondurmasını doğal bir şekilde üretip sizlere ulaştırıyor olmasıdır.

Seyran Pastaneleri sizlerle var olmuş, sizlerle büyümüş ve sizlerle hizmete devam edecektir. Tam 49 yıldır pastacılık noktasında yenilikler ve yeni lezzetlerle her zaman tüketicisini memnun eden Seyran Pastaneleri kullandığı malzemelerin 1. Kalite ve taze olmasına özen gösterirken, sürekli geliştirdiği pastalarını siz değerli tüketicilerin beğenisine sunmaktan mutluluk duyar.

DEĞERLER / HEDEFLER

Mesleğimize ve iş ortaklarımıza kattığımız sürdürülebilir değerle yerel ölçekte öncü firma olmak, global ölçekte ise örnek teşkil etmek.
Bütünsel bakış açısı, stratejik yaratıcılık ve tutkulu iş yapış kültürüyle tüm paydaşlarımızı “sürekli” başarıya taşımak.
Ülkemiz ve halkımız en önemli ve öncelikli değerlerimizdir, bu değerlere bağlı olarak ahlak ve güven ilkelerinden ödün vermeden bu günlere taşıdığımız SEYRAN pastanelerini halkımızın gözünde, halkımızın mağazaları olmasını devam ettirerek ayrıca SEYRAN'in istikrarla ülke ekonomisine sağladığı katkıları ve istihdamını artırmak için zamanın gerektirdiği teknoloji ve altyapı değişikliklerine uygun olarak sürekli yaptığımız planlarımız ve projelerimizle tüm SEYRAN yönetimi olarak çalışıyoruz.

İLETİŞİM